Tissot PRX to czasomierze, który przeniesie Cię do czasów gdzie klasa i styl miały przeogromne znaczenie. Obecnie seria PRX to reedycja kultowego zegarka z przed lat, kiedy to był jednym z najlepiej sprzedających się czasomierzy na świecie. Tarcza zegarka stylizowana na dawne lata, występuje w rożnych wariantach kolorystycznych. Każdy zegarek posiada chronograf oraz datownik umieszczony na godzinie 4. Zegarek na pewno zadowoli każdego entuzjastę stylu vintage.

read on

Tissot PRX Watches

(6)

Most Popular
  1. -10%
  2. -10%
  3. -3%
  4. -3%
  5. -10%
  6. -10%
Most Popular

Luksusowe zegarki od szwajcarskiego producenta są tworzone z miłości do tradycyjnych wartości zegarmistrzowskich i znamienitej historii marki Tissot. Właśnie te wartości odwzorowuje kolekcja T-Classic PRX łącząca vintage’owy charakter z mocnymi nowoczesnymi akcentami.

Tissot PRX – powrót kultowego stylu z lat 70.

Seria zegarków Tissot PRX to znakomite reprodukcje oryginalnych kultowych modeli PRX 40 205 z 1978 roku. Prezentowane zegarki to niezwykła gratka dla pasjonatów autentycznego, wręcz ikonicznego wzornictwa retro tamtych lat. Widoczne jest ono w każdym fragmencie budowy – zaczynając od beczułkowatego kształtu koperty zintegrowanej z bransoletą, dużych poprzecznych ogniw, a kończąc na charakterystycznie ozdobionej tarczy wyposażonej w proste wskazówki typu „stick”.

Funkcjonalność zegarków Tissot PRX

Obecnie w kolekcji Tissot T-Classic PRX 40 205 znajduje się kilka wariantów modeli, które pozwolą na dopasowanie zegarka do własnych potrzeb. Można wybierać spośród tarcz zdobionych giloszem, pionowym szczotkowaniem lub szlifem słonecznym, a także zadecydować o kolorze cyferblatu – niebieskim, srebrnym, czarnym bądź brązowym. Marka Tissot oferuje również wybór pomiędzy mechanizmami kwarcowymi znajdującymi się w pierwotnych wersjach PRX, a modelami z automatycznym naciągiem, które pojawiły się w późniejszych latach.

Zegarki Tissot PRX – gwarancja niezawodności i precyzji

Kolekcja zegarków Tissot PRX nie bez powodu została tak nazwana. Litery „PR” to skrót od francuskiego Précise et Robuste, oznaczającego Precyzyjny i Solidny. Z kolei „X” to rzymska cyfra dziesięć, która symbolizuje wodoszczelność 10 ATM. Z tego względu cała seria PRX 40 205 została wyposażona w precyzyjne i niezwykle innowacyjne mechanizmy, które zapewniają nie tylko bardzo dokładne odmierzanie czasu, ale również długi chód. Zaletą kwarcowego mechanizmu jest funkcja EOL, która wskazuje, kiedy bateria jest bliska rozładowania i wymaga wymiany. Z kolei w automatycznych wersjach Tissot wykorzystał innowacyjny mechanizm Powermatic 80 ze sprężyną włosową Nivachron. To sprawia, że modele z takim naciągiem są odporne na działanie pola magnetycznego.

Sklep z zegarkami Tissot PRX w Warszawie

Taki projekt zegarków Tissot PRX sprawia, że modele te cieszą się niesłabnącą popularnością, unikatowym wyglądem i doskonałym odmierzaniem czasu. Postaw na Tissot PRX! W Warszawie znajdziesz modele tej marki w najlepszych cenach na rynku.

Oficjalny Sprzedawca Tissot – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zapraszamy do zakupienia zegarków Tissot drogą internetową lub w sklepie stacjonarnym. Zegarki Tissot trafiły do nas od autoryzowanego dystrybutora, co gwarantuje ich oryginalność i wysoką jakość.