Tissot PRX to czasomierze, który przeniesie Cię do czasów gdzie klasa i styl miały przeogromne znaczenie. Obecnie seria PRX to reedycja kultowego zegarka z przed lat, kiedy to był jednym z najlepiej sprzedających się czasomierzy na świecie. Tarcza zegarka stylizowana na dawne lata, występuje w rożnych wariantach kolorystycznych. Każdy zegarek posiada chronograf oraz datownik umieszczony na godzinie 4. Zegarek na pewno zadowoli każdego entuzjastę stylu vintage.

read on

Tissot PRX Watches

(6)

Most Popular
  1. Bestseller
  2. Bestseller
Most Popular

Luksusowe zegarki od szwajcarskiego producenta są tworzone z miłości do tradycyjnych wartości zegarmistrzowskich i znamienitej historii marki Tissot. Właśnie te wartości odwzorowuje kolekcja T-Classic PRX łącząca vintage’owy charakter z mocnymi nowoczesnymi akcentami.

Tissot PRX – powrót kultowego stylu z lat 70.

Seria zegarków Tissot PRX to znakomite reprodukcje oryginalnych kultowych modeli PRX 40 205 z 1978 roku. Prezentowane zegarki to niezwykła gratka dla pasjonatów autentycznego, wręcz ikonicznego wzornictwa retro tamtych lat. Widoczne jest ono w każdym fragmencie budowy – zaczynając od beczułkowatego kształtu koperty zintegrowanej z bransoletą, dużych poprzecznych ogniw, a kończąc na charakterystycznie ozdobionej tarczy wyposażonej w proste wskazówki typu „stick”.

Funkcjonalność zegarków Tissot PRX

Obecnie w kolekcji Tissot T-Classic PRX 40 205 znajduje się kilka wariantów modeli, które pozwolą na dopasowanie zegarka do własnych potrzeb. Można wybierać spośród tarcz zdobionych giloszem, pionowym szczotkowaniem lub szlifem słonecznym, a także zadecydować o kolorze cyferblatu – niebieskim, srebrnym, czarnym bądź brązowym. Marka Tissot oferuje również wybór pomiędzy mechanizmami kwarcowymi znajdującymi się w pierwotnych wersjach PRX, a modelami z automatycznym naciągiem, które pojawiły się w późniejszych latach.

Zegarki Tissot PRX – gwarancja niezawodności i precyzji

Kolekcja zegarków Tissot PRX nie bez powodu została tak nazwana. Litery „PR” to skrót od francuskiego Précise et Robuste, oznaczającego Precyzyjny i Solidny. Z kolei „X” to rzymska cyfra dziesięć, która symbolizuje wodoszczelność 10 ATM. Z tego względu cała seria PRX 40 205 została wyposażona w precyzyjne i niezwykle innowacyjne mechanizmy, które zapewniają nie tylko bardzo dokładne odmierzanie czasu, ale również długi chód. Zaletą kwarcowego mechanizmu jest funkcja EOL, która wskazuje, kiedy bateria jest bliska rozładowania i wymaga wymiany. Z kolei w automatycznych wersjach Tissot wykorzystał innowacyjny mechanizm Powermatic 80 ze sprężyną włosową Nivachron. To sprawia, że modele z takim naciągiem są odporne na działanie pola magnetycznego.

Sklep z zegarkami Tissot PRX w Warszawie

Taki projekt zegarków Tissot PRX sprawia, że modele te cieszą się niesłabnącą popularnością, unikatowym wyglądem i doskonałym odmierzaniem czasu. Postaw na Tissot PRX! W Warszawie znajdziesz modele tej marki w najlepszych cenach na rynku.

Oficjalny Sprzedawca Tissot – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zapraszamy do zakupienia zegarków Tissot drogą internetową lub w sklepie stacjonarnym. Zegarki Tissot trafiły do nas od autoryzowanego dystrybutora, co gwarantuje ich oryginalność i wysoką jakość.