Ciekawa historia zegarków Inventic doprowadza nas do punktu, w którym możemy je zakupić jako autonomiczną markę z trzema głównymi liniami. Classic, Trend i Premium to doskonałe rozwiązanie dla poszukujących dopasowanego do potrzeb, szwajcarskiego zegarka.

read on

Inventic watches

(32)

Most Popular
 1. Inventic Active Aero GMT watch Inventic Active Aero GMT watch
  Free deliverywithin 3 days
  €312.00

  Inventic Active Aero GMT C54545.41.65

  Rating:
  100%
  Free deliverywithin 3 days
 2. Inventic Urban Gent 02 watch Inventic Urban Gent 02 watch
  Free deliverywithin 3 days
  €207.00

  Inventic Urban Gent 02 C54330.41.65

  Rating:
  100%
  Free deliverywithin 3 days
 3. Inventic Active Gent watch Inventic Active Gent watch
  Free deliverywithin 3 days
  €176.00

  Inventic Active Gent C52320.41.21

  Rating:
  100%
  Free deliverywithin 3 days
Most Popular

Koncepcja posiadania trzech głównych linii Inventic pozwoli klientowi wybrać idealnie dopasowany do niego model Swiss Made. Mnogość modeli w każdej z kolekcji Classic, Trend i Premium to wybór między zegarkami męskimi klasycznymi, modelami wykończonymi na wysoki połysk, urządzeniami z kopertami compressor, zegarkami z chronografem, diverami, a nawet GMT, czy zegarkami damskimi. Wszystko wykonane z najwyższą starannością i doświadczeniem bazującym na firmie Atlantic.

Zegarki Inventic – 100-letnia tradycja

Chociaż tradycja marki jest długa, to nie wszyscy dobrze kojarzą zegarki Inventic. Brand założony został w 1915 roku przez Fabrique d'Horlogerie Ed. Kummer SA z siedzibą w Bettlach w Szwajcarii. Produkcja zegarków Inventic trwała od lat 40 do 70 ubiegłego wieku, a później urządzenia te funkcjonowały jako kolekcja Atlantic. W 2022 roku Inventic powróciła na rynek jako autonomiczna marka i dziś jest do kupienia w naszym sklepie. Jest to produkcja Swiss Made, a jak na szwajcarskie manufaktury przystało, zegarki Inventic to wysokojakościowe urządzenia, składane ręcznie i przechodzące kontrolę jakości właśnie w Szwajcarii. Brand bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy Atlantic, co daje użytkownikowi gwarancję jakości, doświadczenia w produkcji zegarków naręcznych i zamiłowania do tworzenia.

Kolekcje zegarków Inventic – podstawowe linie

Marka stworzyła trzy linie produktowe, charakteryzujące się innym stylem i wyposażeniem. Dzięki temu klient ma możliwość szerokiego wyboru produktów pod kątem ceny. Każda będzie towarzyszyć w codziennym życiu. Wyróżniamy linie Inventic Classic, Trend i Premium. W kolekcjach zetkniemy się z szerokim wyborem męskich i damskich modeli, wysoką jakością komponentów, odpornym na stłuczenia i zarysowania szkłem mineralnym K1 i wodoszczelnością sięgającą nawet do 20 ATM.

Zegarki Inventic Classic – dla kochających klasykę gatunku

Ofertę Trend cechuje klasyczne wzornictwo, które będzie pasowało do stroju smart casual, garnituru, czy po prostu codziennych stylizacji. Męska kolekcja posiada koperty o szerokości 40 mm, a damska 32 mm. Zegarki napędza mechanizm Ronda Swiss Made i charakteryzuje je odporność na wodę 3 ATM. W skład wchodzą kolekcje Urban Gent i Urban Lady, dostępne na skórzanych paskach i stalowych bransoletach i utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Domeną jest pionowo szczotkowana tarcza z arabsko-liniowymi indeksami. Linia Trend to także kolekcje City Gent i City Lady, nawiązujące swoim designem do zegarków lotniczych, posiadające czytelną tarczę i bransolety lub specjalnie fakturowane paski.

Zegarki Inventic Trend – stylistka diverów, biżuteryjne zegarki damskie

Mamy tu nieco odważniejsze wzornictwo z ciekawym wykończeniem. Natkniemy się na szczotkowane i polerowane powierzchnie i szkło K1, łączące właściwości szkieł mineralnych i szafirowych. Zegarki Inventic Trend zasilają mechanizmy Ronda Swiss Made. Co ciekawe, w tej właśnie kolekcji są zegarki nurkowe 10 ATM z wyraźnymi wskazówkami oraz indeksami, sekundnikiem i obrotowym bezelem. Urban Diver 01 i Urban Diver 02 charakteryzują się wykończoną w połysku kopertą, szczotkowanymi uszami koperty datownikiem, a w przypadku 02 luminescencją na bezelu. Wysoka wodoszczelność w bardziej klasycznym wydaniu, dostępna jest w Urban Gent, gdzie czytelną tarczę z luminescencją na liniowo-arabskich indeksach zamknięto w lekko lotniczej stylistyce, odbiegającej od typowych diverów. Dla lubiących w pełni urbanistyczny design polecamy Active Gent ze specjalnie szlifowaną tarczą, w intrygujący sposób odbijającą światło słoneczne. Czytelność usprawniono luminescencją na indeksach liniowych, a wodoszczelność sklasyfikowano na 5 ATM. Linia Inventic Trend to także zegarki damskie City Lady o eleganckim wykończeniu tarczy z biżuteryjnymi indeksami w formie kryształków.

Zegarki Inventic Premium – dla ceniących funkcjonalność

Premium to zdecydowanie najlepiej wyposażone zegarki Inventic. Spotkamy się tu z wysoką wodoszczelnością 20 ATM, chronografem, zegarkami typu compressor i funkcją GMT. Compresor nazywamy modele z dwiema koronkami na kopercie, które sprzyjają nurkowaniu na wysokie głębokości. Obsługują one bezel, który znajduje się pod szkłem zegarka. Wszystkie modele z linii Premium – Active Aqua, mają wykonaną w ten sposób kopertę, co na pewno zwróci uwagę każdego entuzjasty wysokiej jakości zegarków. Chronograf znajdziemy w linii Premium Active Chrono, gdzie funkcjonalność wzbogacono o tachymetr i datownik. Całość zamknięto w sportowej stylistyce z wykończeniem lunety na wysoki połysk. Z kolei funkcja GMT, którą szczególnie polubiły osoby podróżujące lub współpracujące z zagranicznymi korporacjami jest domeną linii Premium – Active Aero. Moduł GMT pozwala na wygodny odczyt czasu niezależnie od tego, w jakiej strefie czasowej się znajdujemy. Zegarki dodatkowo pozwalają na odczyt czasu w układzie 24-godzinnym.

Oficjalny Sprzedawca Inventic – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zegarków Inventic. Szybka wysyłka gwarantowana!