Zegarek automatyczny wymaga szczególnego podejścia. Należy go ciągle napędzać. Jeśli nosisz swój zegarek, to będzie on nakręcany ruchem ręki, jednak wielu z nas nie nosi swojego zegarka codziennie. W tym momencie z pomocą przychodzi pudełko i rotomat do zegarka. Najlepszym wyborem z tej kategorii są rotomaty i pudełka do zegarków Wolf.

read on

Wolf - Watch Cases And Watch Winders

(82)

Most Popular
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller-21%
  Wolf Cub watch winder Wolf Cub watch winder
  €367.00 €290.00 Lowest price since 30 days before discounting: €290.00

  Wolf Cub 461141

 8. Wolf Navigator watch winder Wolf Navigator watch winder
  €344.00

  Wolf Navigator 462104

  Rating:
  100%
 9. Wolf Axis watch winder Wolf Axis watch winder
  €1,396.00

  Wolf Axis 469316

  Rating:
  100%
 10. Wolf Roadster watch winder Wolf Roadster watch winder
  €687.00

  Wolf Roadster 457056

  Rating:
  100%
 11. Wolf Viceroy watch winder Wolf Viceroy watch winder
  €2,128.00

  Wolf Viceroy 456302

  Rating:
  100%
 12. -21%
  Wolf Cub watch winder Wolf Cub watch winder
  €367.00 €290.00 Lowest price since 30 days before discounting: €290.00

  Wolf Cub 461139

Most Popular

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pudełek i rotomatów na zegarki. Z łatwością dopasujesz akcesoria do swojego stylu oraz potrzeb, zapewniając sobie jakość i trwałość, a także będąc pewnym bezpieczeństwa swoich zegarków. Dlaczego warto zainwestować w pudełka i rotomaty Wolf?

Rotomaty i pudełka Wolf - jakość i design

Wolf to marka, która powstała w Niemczech w 1834 roku. Wtedy to jubiler Phillip Wolf I zauważył, że jego wyroby złotnicze powinny być pakowane w niebanalne i eleganckie pudełka. Miało to zwiększyć ich bezpieczeństwo, ale być też dodatkowym powodem kupna błyszczącego dodatku na prezent. Pomysł bardzo spodobał się klientom i od tego czasu Phillip Wolf I zajmował się produkcją pudełek na ekskluzywne dodatki swoich klientów. Wolf został jedną z najbardziej znanych i poważanych marek, dlatego po pewnym czasie zajął się również produkcją rotomatów do zegarków. Dziś marka znana jest na całym świecie, a jej rotomaty i pudełka do zegarków uważane za jedne z najlepszych na rynku.

Rotomat do zegarków Wolf - dlaczego jest ci potrzebny?

Rotomat do zegarków to urządzenie służące do nakręcania zegarków automatycznych. Rotomaty mają różną pojemność - mogą nakręcać od jednego do kilkudziesięciu zegarków w jednym momencie. Jak nakręca się zegarek automatyczny? Jest on wprawiany w ruch okrężny podobny do ruchu ludzkiego nadgarstka. Najpopularniejsze rotomaty zasilane są energią elektryczną, jednak na rynku znajdziemy też te pracujące przy pomocy akumulatorów. Nie da się zatem ukryć, że rotomat to największy przyjaciel każdego posiadacza zegarka automatycznego.

Pudełka do zegarków Wolf - bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy z miłośników zegarków, który ma kilka modeli, zmaga się z pytaniem, jak najbezpieczniej przechowywać swoje urządzenia. Z pomocą przychodzą tu pudełka do zegarków, które z jednej strony zapewnią dobrą prezencję zegarków, ale również dobrze ochroni je przed czynnikami zewnętrznymi mającymi wpływ na niszczenie zegarków. Pudełko do zegarków to również doskonały pomysł na prezent. Jeśli zatem pragniesz podarować niebanalny prezent osobie, która ceni zegarki, zdecyduj się na gustowne pudełko na zegarki.

Pudełka i rotomaty do zegarków Wolf - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie pudełka i rotomaty do zegarków Wolf, które pochodzą z naszego sklepu, otrzymaliśmy od licencjonowanego dystrybutora, dzięki czemu są w stu procentach oryginalne. Sprawdź sam, zamawiając jeden w naszym sklepie internetowym.