Locman to znana włoska marka zegarków. Czasomierze tej firmy są wykorzystywane od kilku lat przez żołnierzy włoskiej armii, można je również zobaczyć u gwiazd, takich jak Sharon Stone, Elton John oraz David Beckham. Są to jedne z najbardziej charakterystycznych modeli zegarków na rynku. Od klasycznych projektów odróżniają się odważnymi kolorami, efektownymi tarczami z dużymi indeksami o nietypowej czcionce i innymi detalami, które pozwalają właścicielowi zegarka wyróżnić się z tłumu.

read on

Locman Women's Watches

(43)

Most Popular
 1. -30%
 2. -30%
 3. -30%
 4. -30%
  Locman 1960 Solo Tempo Women's Watch Locman 1960 Solo Tempo Women's Watch
  €239.00 €168.00

  Locman 1960 Solo Tempo 0253R08R-RRWHRGPP

  Rating:
  100%
 5. -30%
 6. -14%
 7. -10%
 8. -10%
 9. -10%
 10. -12%
 11. -10%
 12. -10%
 13. -10%
 14. -10%
 15. -10%
 16. -10%
 17. -10%
 18. -10%
 19. -10%
Most Popular

Awangardowe rozwiązania oraz niestandardowe materiały, po które sięga marka, to jej znak rozpoznawczy. Innowacyjny i zachwycający design łączy się tutaj z perfekcyjnie pracującym mechanizmem oraz wytrzymałymi tworzywami. Sprawdź ofertę damskich zegarków Locman i ciesz się wysoką jakością swoich dodatków każdego dnia.

Wybierz spośród licznych kolekcji zegarków damskich Locman

W naszym sklepie można znaleźć najnowsze kolekcje zegarków damskich Locman. Panie mogą wybierać spośród zegarków o sportowym charakterze, a także eleganckich modeli, pasujących do strojów na specjalne okazje. Nasza oferta to łącznie kilkadziesiąt rodzajów zegarków damskich.

Damskie zegarki Locman Donna, czyli nietuzinkowy projekt dla każdej pani

W tej kategorii uwagę zwracają między innymi zegarki damskie Locman Donna. Charakterystyczne dla modeli z tej serii są owalne tarcze z dużymi indeksami w postaci cyfr rzymskich. Tarcza posiada srebrną otoczkę ze stali szlachetnej, a całość jest umieszczona na kolorowym skórzanym pasku. Producent do każdego zegarka dołącza pasek w innym kolorze, który pozwala na dopasowanie wyglądu zegarka do stroju.

Sprawdź eleganckie zegarki Locman Stealth

Klientkom, które chcą połączyć efektowny wygląd zegarka z jego funkcjonalnością, możemy polecić zegarki damskie Locman Stealth. Wszystkie modele w tej serii są wykonane z bardzo wytrzymałego, a zarazem wyjątkowo lekkiego tytanu. Zegarki posiadają także gumowe paski, które w razie potrzeby można łatwo wyczyścić. Tarcze zegarków damskich Locman Stealth mają przejrzysty, klasyczny wygląd, który ułatwia odczytanie godziny. W tej kolekcji nie zabrakło jednak charakterystycznych dla marki Locman kolorowych elementów. Zegarki damskie Locman Stealth mają różowe, niebieskie, żółte, białe lub fioletowe paski, indeksy oraz wskazówki sekundowe.

W naszej ofercie znajdują się również zegarki damskie Locman History, inspirowane stylem retro. Zegarki z tej kolekcji posiadają kwadratowe tarcze z indeksami w postaci cyfr rzymskich oraz eleganckie skórzane paski.